12-10-2019

1 День

За особу /

Уточнюйте

Головна Курси

Medical Taping Concept в реабілітації і лікуванні ускладнень пацієнтів загальної, пластичної, стоматологічної хірургії та інвазивної кометології

Medical Taping Concept в реабілітації і лікуванні ускладнень пацієнтів загальної, пластичної, стоматологічної хірургії та інвазивної кометології

Лектор

Людмила Хімейчук

Категорія

Реабілітація

Для кого цей семінар може бути цікавим та корисним:

 • Лікарям всіх хірургічних напрямків сучасної медицини (хірургічна стоматологія, пластична та загальна хірургія);
 • Операційним медичним сестрам, помічникам лікаря та лікарям косметологам, тим хто курує післяопераційний реабілітаційний період пацієнтів;
 • Косметологам, що працюють з інвазивними методиками, для сприяння покращення реабілітаційного періоду пацієнтів та лікування ускладнень.

  Теоретична частина

  На семінарі ми розглянемо:
 • історію методу, механізм його дії, різновиди тейпувань.
 • на практичній частині Ви навчитесь правильно накладати кінезіотейпи та крос-тейпи та підбирати схеми, необхідні для різних індивідуальних випадків.
 • Навчитесь працювати з рубцями (гіпертрофічні, келоїдні) та зі спайковими ускладненнями після оперативних втручань за допомогою кінезіотейпів.
 • ознайомитесь зі схемами лікування післяопераційного парезу ШКТ у пацієнтів.
 • освоїте методику застосовування магнітних Крос-тейпів по акупунктурних точках для знеболення, регуляції тиску (гіпертонія, гіпотонія), посилення лімфодренажу, активації регенераторних процесів та профілактики кровотеч.
В яких випадках Ви зможете застосовувати тейпування після цього семінару: В хірургії: для усунення набряків, гематом та пришвидшення регенерації тканин в зоні втручання після: ринопластики, блефаропластики, ліфтингу, маммопластики, ліпосакції, оперативних втручань загальної хірургії, робота з рубцями та спайковими ускладненнями, усунення порушень перистальтики ШКТ після перенесеного загального наркозу. Застосування в хірургічній стоматології: для усунення набряків та гематом, пришвидшення регенерації, синус ліфт, вестибулопластика, забір кісткових блоків, видалення зубів, кісткова пластика, постановка імплантів. Застосування в інвазивній косметології: для покращення реабілітації та лікування ускладнень після застосування ботулотоксинів, контурної пластики, після постановки ниток «Аптос» та проведення шприцевої ліпосакції.

Ціна : Безкоштовно

Складність : Інтерни Лікарі

Запитання